שעות פתיחה :
               ימים   א’ - ה’ :  09:00-12:30
                     א'
16:00-21:00  ב'-ה' 16:00-19:00
                         יום ו’:   09:00-14:00   חניתה 23, נווה שאנן, חיפה, חנייה קרובה בחינם

 

   שירותי חירום בלילות,  שבתות  וחגים, ביקורי בית.

   

טלפון מרכז רפואי:      04-8229561
טלפון חירום 24/7:
     052-4739482

 

      דוא"ל:            drlevanon@gmail.com

 

 

      מחירון  תספורות 

   

     כלבים  -  רחצה ותספורת

        כלב קטן____________ 140

          כלב בינוני___________ 150 ₪

          כלב גדול ___________  160 ₪

 

      חתולים - רחצה ותספורת

        תספורת____________130 ₪

          תוספת לטשטוש _______100 

         כלבים    -  רחצה בלבד  

        תלוי בגודל הכלב ____60-100 ₪

 

      ווסט היילנד לפני        ווסט היילנד  אחרי 

         

 

 

"החופפת לכלבים" מספרה לכלבים ולחתולים                                        

תספורות לכלבים וחתולים חשובה ומומלצת. התספורת מקלה על הכלב והחתול ועוזרת להם להתמודד עם קיץ החם בישראל.
התספורת מקטינה את נשירת הפרווה ומשפרת את מצב הפרווה והעור, לכלבים עם שיער ארוך מעל העיניים, התספורת מקלה על הראייה.
הספרית שלנו - במספרת "החופפת לכלבים" התספורת נעשות בידי רוזה הספרית בעלת נסיון בוגרת בית הספר לספרות שבקריות. רוזה מצטיינת בגישתה לבעלי החיים ומביאה בעבודתה אהבה רבה להולכים על 4 שמגיעים להסתפר.

 

המספרה ממוקמת במתחם המרכז הוטרינרי, עובדה המעניקה מספר יתרונות. הראשון: הספרית יכולה לדווח לוטרינר על בעיות עור המתגלות בעת התספורת ובעיות אלו יכולות להיות מטופלות במיידי במרפאה. יתרון שני: כל טישטוש לצורך תספורת יעשה על ידי הוטרינר ובהשגחתו ולאורך הזמן הנדרש לתספורת.                                                                                 

 


 

שירותי המספרה:


תספורות כלבים -  בהתאמה לגזע הכלב וע"פ בקשת הלקוח. פרווה ארוכה נוטה יותר להסתבך ולהיקשר ודורשת הברשה קבועה מצד בעלי הכלב. הקשרים אלו גורמים לאי נוחות ולעיתים גם לבעיות עור בכלבים! חלק קטן בלבד מהגזעים אינו זקוק לגילוח או תספורת מספריים. אבל רוב הגזעים צריכים טיפול כזה אחת לחודשיים.
תספורות חתולים - חתוליםלמרות הדיעה שחתול מטפח את עצמו כל הזמן, חתולים כן זקוקים לטיפוח קבוע. הטיפוח יכלול הברשה, סירוק ופתיחת קשרים, גילוח החלק האחורי, ניקוי העיניים ואיזור העיניים מכתמים מהפרשות , ניקוי האוזניים והשפם וקיצוץ ציפורניים. הדברים נכונים במיוחד בחתולים בעלי פרווה ארוכה ומלאה כמו האנגורה והפרסי.
קיצוץ ציפורניים -   חיית המחמד שלך זקוקה לקיצוץ ציפורנים באופן קבוע. ציפורניים לא קצוצות עשויות לגרום לפציעות וחתכים בכריות כף הרגל היכולים לגרום למטרד ולכאבים בהליכה ובכלל, ליציבה לא נכונה היכולה לגרור צליעה וכו'.
ניקוי אוזניים -    אוזני הכלב והחתול רגישות לזיהומים והן חייבות בניקוי באופן קבוע. נכון הדבר שבעתיים לגזעי כלבים בעלי האוזניים השמוטות והארוכות כמו הקוקר ספניאל, כלבי התחש וכו'.
מיקלחת ויבוש -    מקלחת קבועה שומרת על עור בריא, שומרת על פרווה מבריקה,  עוזרת להסיר שיער פרווה "מת" ונותנת לחיית המחמד שלך להרגיש רענן ונקי. כמו כן, המספרה מספקת שירות רחצות רפואיות בהמלצת הווטרינר.
הברשה וקשרים -   הברשת הפרווה מצמצמת נשירה, ממריצה את הדם ושומרת על צבע הפרווה ובריאותה. הברשה הקבועה תימנע קשרים סבוכים וכואבים ותורמת ליצירת הקשר עם חיית המחמד שלך.

 

 

 

לקוחות מספרים:

 

"לפני כמה חודשים פנינו לסבטלנה כדי לספר את החתולה הפרסית שלנו. אייסל. לחתולה היו  קשרים רבים בפרווה ואי אפשר היה לסרקם. הקשרים גרמו לאייסל לכאבים. סבטלנה קיבלה את  אייסל וסיפרה אותה בזהירות ובעדינות. קיבלנו עבודה של מקצוענית. אנו והחתולה יצאנו מואד מרוצים - עכשיו אייסל יכולה להתרוצץ בשמחת חיים.
תודה רבה לסבטלנה מהחתולה הפרסית אייסל ובעליה" 

 


"המספרה אצל ד''ר לבנון נעימה וטובה ביותר. סאני, הכלבה שלנו, היא לקוחה קבועה של סבטלנה הספרית. ה"טיפול" לו זוכה סאני הוא טיפול מסור ומעולה והוא כולל מקלחת עם חומרים הכי טובים בשוק שמותאמים לפרווה של הכלב, ניקוי אוזניים וציפורניים וטיפול נגד פרעושים. אנו ממליצים בחום על הםספרה של ד''ר לבנון.  אורית ועמית וכמובן...סאני" 

 

     

Tivonet