בית חולים לחיות 24 שעות

בית חולים לחיות 24 שעות

רפואה מודרנית חשובה מאין כמוה. וכדאי להבהיר כי הרפואה המודרנית עומדת כיום לא רק לרשות בני האדם. גם לבעלי החיים בכלל ולחיות המחמד בפרט ניתן להעניק טיפול מתקדם ומודרני, לאורך החיים ולקידום איכות החיים. אתם מגדלים חתול שאוהב להתפנק ולגרגר? אולי מחפשים וטרינר כלבים עבור הכלב הידידותי של המשפחה? כדי להעניק להם את הטוב ביותר, תוכלו להיעזר בטיפול מעולה שמעניק בית חולים וטרינרי חיפה. כאן אפשר להעניק טיפול שגרתי אך גם טיפול חירום, במסגרת בית חולים לחיות 24 שעות. כעת, תרצו בוודאי לדעת מי מנהל בית חולים לכלבים. מי הקים בית חולים לחיות 24 שעות. ד"ר אברהם לבנון הינו הרוח החיה בבית החולים. לצידו צוות של ווטרינריות מנוסות וכן סייעות הבקיאות במלאכתן.
בית חולים וטרינרי חיפה
המרכז הרפואי הווטרינרי חיפה הינו בית חולים וטרינרי חיפה אך גם יותר מזה. זהו בית חם שאליו אפשר לפנות בכל שאלה או התייעצות הנחוצים לכם. לצד האפשרות להגיע אל בית חולים לחיות 24 שעות, ביום ובלילה, לכאן מגיעים כדי לחסן, לעקר, להעניק את מיטב הטיפולים השגרתיים אך גם הפחות שגרתיים. בתור בית חולים לכלבים, זה המקום שבו קיים מכשור רפואי מהמעלה הראשונה. אך מאחורי הציוד המשוכלל עומד כמובן וטרינר כלבים שאוהב בעלי חיים בלב ונפש. בית חולים לחיות 24 שעות שאליו תמיד תוכלו להרגיש בנוח לפנות.
בית חולים לכלבים
ד"ר אברהם לבנון, שמנהל את המרפאה שמתפקדת גם בתור בית חולים לחיות 24 שעות מתרגם את אהבתו לחיות המחמד גם מחוץ לכתלי בית חולים וטרינרי חיפה. אם אתם מאמינים כי בית חולים לכלבים חייב להיות מנוהל על ידי אדם מיוחד, משכמו ומעלה, אתם מוזמנים להתרשם מאיש שהוא וטרינר כלבים ובהחלט אדם מיוחד. כי אין זה עניין של מה בכך, לנהל בית חולים לחיות 24 שעות בצורה כל כך טובה.
וטרינר כלבים
רוצים לדעת יותר על ד"ר אברהם לבנון, הצוות וכמובן בית חולים לחיות 24 שעות? אתם מוזמנים לשוטט באתר המקוון של בית חולים וטרינרי חיפה (שנקרא גם המרכז הרפואי הווטרינרי חיפה). זהו בית חולים לכלבים, לחתולים ולחיות מחמד נוספות. תוכלו להתרשם באתר מה אומרים אוהבי החיות שכבר ביקרו ואשר מצאו במקום וטרינר כלבים כלבבם. גם אתם מוזמנים לפנות אל בית חולים לחיות 24 שעות. טיפולים מכל הסוגים, במצבים שגרתיים, במצבי חירום, חיסונים, מזור לכאבים ועצה טובה לכל מצב.

Share on facebook
Share on google
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest

נשמח לעמוד לרשותכם – צרו קשר ונשוב אליכם בהקדם

דילוג לתוכן