מוקד וטרינרי

מאמרים:

לא כולם יודעים זאת, אבל יש בהחלט שירותי חירום רפואיים לבעלי חיים. יש מה שנקרא מוקד וטרינרי וזה בעצם וטרינר פתוח 24 שעות. להלן נספר על דוגמאות לכמה מצבים שבהם נחוץ וטרינר 24 שעות בחיפה. אם נחוץ לכם כיום או בעתיד וטרינר תורן בחיפה אם אתם מחפשים מוקד וטרינרי ד"ר אברהם לבנון וצוות המרכז הרפואי ווטרינרי חיפה תמיד לרשותכם ולשירותכם, לרווחתכם ובעיקר לרווחת חיות המחמד שלכם.

וטרינר פתוח 24 שעות

כעת נדגים מתי כדאי ליצור קשר בדחיפות עם מוקד וטרינרי. אל וטרינר פתוח 24 שעות כדאי לפנות אם אתם מזהים כי בעל החיים שלכם סובל מהרעלה או כוויה. אל וטרינר 24 שעות בחיפה פונים מיד אם חיית המחמד האהובה מפרכסת, אם היא נעקצה ומראה תגובה אלרגית או הוכשה על ידי נחש. אל וטרינר תורן בחיפה יש להגיע מיד אם חיית המחמד שלכם בלעה גוף זר או אם אתם מזהים שבעל החיים מרייר בכבדות או נושם בכבדות באורח בלתי אופייני. במצבים הללו פונים אל מוקד וטרינרי אך חשוב להבין כי זו לא רשימה סגורה. יש גם מצבים אחרים שבהם יש לפנות לייעוץ בדחיפות.

וטרינר 24 שעות בחיפה

למען הסר ספק, מוקד וטרינרי מקבל גם פניות שווא, וזה בהחלט חלק מהעניין. יש כאלה שפונים אל וטרינר פתוח 24 שעות ומגלים בסופו של דבר שלא היה מדובר במצב רפואי קשה באמת. אבל אם יש ספק, אין ספק. עדיף להגיע אל וטרינר 24 שעות בחיפה ולגלות כי הכל בסדר מאשר לא לפנות אך להצטער כאשר מאוחר. כאשר עונה לכם וטרינר תורן בחיפה, כדאי לתאר בתמציתיות את הסימפטומים. לפעמים ניתן בעזרת מוקד וטרינרי להעניק סיוע ראשוני, עוד לפני שמגיעים למרפאה עצמה.

וטרינר תורן בחיפה

אם חיית המחמד שלכם לפתע התעלפה, אין להסס. יש להתקשר עם מוקד וטרינרי. אם אתם חוששים שאולי הכלב או החתול אכלו פיתיון מורעל או נחשפו לחומר רעיל כלשהו, פנו מיד אל וטרינר פתוח 24 שעות. טיפ חשוב מאוד הוא להכיר היטב את ההרגלים של חיית המחמד שאתם מגדלים. אם אתם מזהים שינוי משמעותי, מהיר ודרסטי בהתנהגות, זה הזמן לפנות אל וטרינר 24 שעות בחיפה. אם אתם צריכים להתייעץ, אם יש לכם שאלה בשגרה או במצב מדאיג וחריג, ד"ר אברהם לבנון, וטרינר תורן בחיפה עומד לרשותכם. מלבד מוקד וטרינרי, ניתנים במקום כל סוגי הטיפולים והחיסונים השגרתיים לצד טיפולים מורכבים.
 
יום א' 
9.00-12.30 | 16.00-21.00

ימים ב'-ה' 
9.00-12.30 | 16.00-19.00


יום ו' וערבי חג
9.00-14.00
 
איך מגיעים אלינו:
כתובת: רחוב חניתה, 23 נו"ש, חיפה
 

שעות פתיחה
לקביעת תור
072-33-80-152

למוקד חירום ייעוץ
טלפוני - 24/7
0524-739-482


דוא"ל
avlevanon@gmail.com


איך מגיעים אלינו

צוות המרפאה לשירותכם. נשמח לייעץ או בכל נושא אחר


מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם