מוקד חירום לבעלי חיים

מוקד חירום לבעלי חיים

אימוץ חיית מחמד מקנה הרבה אושר ושמחה. לא משנה אם מדובר בכלבלב או חתול, אוגר או איגואנה, חמוס או כל בעל חיים אחר, הם מכניסים אור לבית וללב. כולנו רוצים שנהיה תמיד בריאים ושבעלי החיים שסביבנו יהיו גם הם בריאים ומאושרים. אך למקרה הצורך, תמיד חשוב שיהיה בהישג יד טלפון של מוקד חירום לבעלי חיים. אם אתם מחפשים וטרינר חירום בקריות ד"ר אברהם לבנון עומד תמיד לרשותכם. ומכיוון שבמרפאה עומדים לרשותכם כמה וטרינרים, תמיד יש על מי לסמוך. לרשותכם וטרינר 24 שעות בקריות שנכון ומזומן לכל מקרה, לכל שאלה. אם אתם מתגוררים בקריות ומחפשים וטרינר בקרית אתא, תוכלו להגיע בקלות. המרכזי הרפואי וטרינרי חיפה בראשות ד"ר אברהם לבנון, גם מרפאה בשוטף וגם מוקד חירום לבעלי חיים.
וטרינר חירום בקריות
גם חיית מחמד בוגרת עשויה להתנהג לפעמים כמו גור, או אם תרצו, כמו ילד. מוקד חירום לבעלי חיים עומד לרשותכם בכל מצב שבו נדמה שחיית המחמד נקלעה לצרה. אם החתול קפץ מגובה רב ורגלו נשברה. אם הכלב או האוגר נראים מטושטשים או מקיאים. וטרינר חירום בקריות יכול להציע פתרונות רפואה דחופה למצבים כאלה וגם לרבים אחרים. וטרינר 24 שעות בקריות יסייע אם פתאום עולה החום. וטרינר בקרית אתא שעונה מעבר לקו של מוקד חירום לבעלי חיים יסייע במקרים של תאונה, חלילה או כל צרה.
וטרינר 24 שעות בקריות
לפעמים קיימת התלבטות, האם להתקשר בלילה או לחכות לשעות הבוקר. אם אתם לא בטוחים, אל תיקחו סיכונים. מוקד חירום לבעלי חיים נועד כדי לאפשר הצלת חיים, מניעת סבל (ושקט נפשי גם בשבילכם). אם חיפשתם וטרינר חירום בקריות, אם נחוץ לכם וטרינר 24 שעות בקריות, ד"ר אברהם לבנון וצוות המרכז עומדים לרשותכם. גם כאשר שעות הפעילות הרגילות של וטרינר בקרית אתא הסתיימו, מוקד חירום לבעלי חיים זמין בשבילכם.
וטרינר בקרית אתא
תושבי חיפה, קריית אתא והסביבה, לכולם חשוב להכיר וטרינר בקרית אתא או חיפה, שזמין גם בשעות פחות מקובלות. אם יש סימפטום מוזר, אם חיית המחמד אינה כתמול שלשום ונראה לכם כי צריך עזרה בדחיפות, מוקד חירום לבעלי חיים יוכל לעזור. אם אתם צריכים עכשיו או תצטרכו בעתיד וטרינר חירום בקריות, ד"ר אברהם לבנון והצוות מוכנים לקראתם. וטרינר 24 שעות בקריות שמפעיל מוקד חירום לבעלי חיים יכול להקל ואף להציל חיים, במקום הנכון, בזמן הנכון.

Share on facebook
Share on google
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest

נשמח לעמוד לרשותכם – צרו קשר ונשוב אליכם בהקדם

דילוג לתוכן