וטרינר בשבת

וטרינר בשבת

שבת אמור להיות יום מאוד מיוחד. לא חייבים להיות דתיים בכדי להעריך את היום השביעי, האפשרות לנוח מכל מלאכה, להירגע עם המשפחה או עם חיות המחמד האהובות. אבל מצבי חירום רפואיים, מחלות או פציעות עלולים להתרחש גם ביום חול וגם בשבת. אם חיית המחמד נקלעה למצוקה, וטרינר בשבת יוכל לעזור. וטרינר 24 שעות יעניק את הטיפול הדרוש ללא שהיות. אבל היכן אפשר למצוא מוקד וטרינרי 24 שעות, מוקד שבו פועל וטרינר בשבת? ד"ר אברהם לבנון, מהמרכז הרפואי הווטרינרי חיפה משמש בתור וטרינר 24 שעות בצפון. במרכז רפואי זה עושים הכל למען בעלי החיים הסובלים, הפצועים או החולים.
וטרינר 24 שעות
אם הכלב התעטש פתאום, זו בהחלט לא סיבה למהר ולהגיע אל וטרינר בשבת. אם החתול התגרד מאחורי האוזן, גם זו בהחלט לא סיבה לחפש וטרינר 24 שעות. אך יש מצבים שבהם בהחלט חשוב לחפש מוקד וטרינרי 24 שעות. למשל, אם במהלך טיול הכלב אכל דבר מה אסור ואתם רואים שהוא מפרכס, אסור להסס. וטרינר בשבת חייב להעניק טיפול בדחיפות. ואם החתול נעקץ על ידי דבור ואתם מבחינים כי הוא סובל מתגובה אלרגית מעוררת חשש, לא כדאי להסתכן. וטרינר 24 שעות בצפון, ד"ר אברהם לבנון, יקבל אתכם.
מוקד וטרינרי 24 שעות
אל וטרינר בשבת כדאי לפנות אם רואים שינוי מאוד יוצא דופן בהתנהגות של בעל החיים. אם חיית המחמד מקיאה, יש מצבים שבהם וטרינר 24 שעות הינו חיוני ויש מצבים שלא. זה טבעי לחלוטין שחתול יפלוט מעת לעת שאריות פרווה. אבל אם מבחינים בהקאה מתמשכת, אם חיית המחמד לא מסוגלת לעכל את המזון כמו בשגרה, אם מזהים סימני דם בצואה או בשתן, בריאותה של חיית המחמד נמצאת במקום הראשון. מוקד וטרינרי 24 שעות חיוני למניעת התדרדרות. בעל חיים מעולף, טמפרטורות גוף קיצונית, רעד בלתי חולף, הפרשות לא אופייניות במידה מדאיגה: כאשר אתם זקוקים לעזרה עבור חיית המחמד, פניה אל וטרינר בשבת עשויה ממש להציל חיים. ד"ר אברהם לבנון, וטרינר 24 שעות בצפון בשבילכם.
וטרינר 24 שעות בצפון
לפני שפונים אל וטרינר בשבת, במרפאה, כדאי מאוד להתקשר. מוקד וטרינרי 24 שעות יכול לסייע בהבנה מהם סימנים מדאיגים יותר ובמה אפשר לטפל גם מחר. צריכים עצה ותשובה? וטרינר 24 שעות ושירותי וטרינר בשבת במרכז הרפואי הווטרינרי חיפה. וטרינר 24 שעות בצפון, רופא חיות מוסמך, עתיר ניסיון ורחב לב, ד"ר לבנון זמין בשבילכם.

Share on facebook
Share on google
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest

נשמח לעמוד לרשותכם – צרו קשר ונשוב אליכם בהקדם

דילוג לתוכן