חיסון כלבים

חיסון כלבים

חיסונים לכלב גור

על מנת להבטיח את רווחתם, בריאותם ואושרם של חברינו הקרובים, הכלבים, יש לפעול בכמה מישורים. בין היתר, יש להעניק להם חיבה ויחס נאות. יש לדאוג להם לתזונה איכותית וטובה. ויש להעניק להם טיפול רפואי ובזמן. והבסיס של הטיפול הרפואי הוא ללא ספק החיסון. חיסון כלבים מונע מן הכלבים לחלות במחלות נפוצות. חלק מהמחלות הללו, אגב, עשויות להעמיד בסיכון גם אותנו, בני האדם. חיסונים לכלב בצפון כוללים למשל חיסון כלבת לכלב. במקביל, יש גם חיסון משושה לכלב. כמובן, יש עוד סוגים שונים של חיסון כלבים. רוצים לחסן את הכלב או הכלבה שלכם? ד"ר אברהם לבנון, מהמרכז הרפואי הווטרינרי חיפה עומד לרשותכם ביחד עם צוות נבחר של ווטרינריות וסייעות.
חיסונים לכלב בצפון
אם רצונכם לדעת יותר, אך בצורה פשוטה ובהירה אודות חיסון כלבים, קבלו כמה עובדות חשובות. חיסונים לכלב בצפון כדוגמת חיסון משושה לכלב נועדו לטפל בבת אחת בכמה איומים מרכזיים. החיסון ניתן לראשונה לגורים צעירים. פרק הזמן שבו חיסון כלבים מסוג זה מבטיח הגנה מוגבל. לכן, יש לחזור על הפעולה פעם בשנה. אין זה יוצא דופן וגם במקרה של חיסון כלבת לכלב מקובל לבצע את הפעולה פעם אחת בכל שנה.
חיסון משושה לכלב
יש עוד לא מעט דברים שניתן לספר בנוגע לאותו חיסון כלבים המכונה חיסון משושה לכלב. בין היתר, חיסון כלבים מסוג זה מגן מפני 6 סוגים שונים של איומים, גורמים מחוללי מחלות. בין היתר, זהו חיסון שמבטיח הגנה כנגד כלבלבת, עכברת, מחלות כבד, פרוו ועוד. חיסונים לכלב בצפון חשובים כל כך מכיוון שחלק מהמחלות מועברות בנקל דרך הפרשות של כלבים אחרים. וכעת, נספר כמה דברים אודות חיסון כלבת לכלב.
חיסון כלבת לכלב
חיסון כלבים שהוא אחד הידועים ביותר הינו חיסון כלבת לכלב. חשיבות החיסון רבה ביותר שכן המחלה מובילה לתמותה ואם לא די בכך, הרי שהדבר מלווה בייסורים קשים. אין אנו באים להפחית מן החשיבות של חיסון משושה לכלב, אבל נעיר עוד כמה דברים לגבי כלבת. המחלה המדבקת הזאת עשויה להגיע גם לאחר נשיכת בעלי חיים כדומת תנים או זאבים, ולא רק כלבים. זוהי מחלה מסוכנת גם לבני אדם וכאשר היא מופיעה היא גורמת להתנהגות אלימה ותוקפנית מאוד מצד בעל החיים הנגוע. ביצוע חיסון זה הינו חובה על פי חוק. למידע נוסף אודות חיסונים לכלב בצפון וביצוע חיסון כלבים, פנו לד"ר אברהם לבנון.ש

Share on facebook
Share on google
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest

נשמח לעמוד לרשותכם – צרו קשר ונשוב אליכם בהקדם

דילוג לתוכן