צוות הרופאים:

DVM ויטרינריה, אונ' אוטרכט הולנד, מייסד המרכז ובעליו

השתלם בארה"ב, אנגליה, הולנד, וסרילנקה בכירורגיה, אולטרסאונד ומחלות עור. למד ספרות עברית, בודהיזם, ופסיכותרפיה באוניברסיטת חיפה. הקים את חברת "דוגלי מוצרים וטרינריים" ופיתח את המוצרים דוגלי, קטלי, וחתולן. הקים את העמותה "וטרינרים למען הקהילה" יחד עם ד"ר דוד מלצר, המסייעת למשפחות במצוקה כלכלית בטיפול וטרינרי. חבר בארגונים וטרינריים בין לאומיים לרפואה וטרינרית וחבר באגוד הישראלי לרפואת חיות בית. אוהב את הכלבה הנוכחית לולי, מחבב מאד את להקת הציפורים שעל עץ הסיפון שבחצר האוכלות מידיו: העורבנים הם הראשונים בתור, הבולבולים והצופיות הקטנות. מחבב גם חמורים ובמידה סבירה גם את חזיר הבר שמסתובב בוואדי, ואת התרנגולים של השכנים. חובב מסעות לארצות רחוקות ולהרים הגבוהים, שם הוא פוגש את אלוהיו ואת עצמו.

עלתה ארצה בגיל 16 מאוקראינה בתכנית נעלה של הסוכנות העברית. למדה בטכניון  ביולוגיה לתואר ראשון והמשיכה ללימודי רפואה וטרינרית באוקראינה. בשנת 2016 סיימה את לימודיה ועלתה לארץ בפעם השנייה.
היא עובדת במרכז הווטרינרי שלנו מאז ועד היום בהתלהבות רבה ומתמחה במחלות של מערכת העיכול ורפואה של חיות אקזוטיות ומכרסמים.

צוות האסיסטנטיות:

ילידת רוסיה ועלתה לארץ לפני כעשור, בעקבות הבת יוליה שהגיעה שנים לפניה בתכנית " נעלה ". נטלי נשואה לאלכס ואמא לשניים. היא מגדלת משפחה של כלבי תחש ננסיים, את לארה ואת ג'סי. נטלי למדה בעיר סאמרה ברוסיה וסיימה תואר ראשון ברפואה וטרינרית. נטלי מנהלת כבר שנים רבות את המרכז הווטרינרי ודואגת שאף תרופה לא תחסר ואף לקוח יישאר ללא מענה.

ילידת אוקראינה. סיימה לימודי רפואה וטרינרית בהצלחה בשנת 2009 . עבדה באוקראינה כרופאה בבתי גידול של חתולים גזעיים, עד לעליתה לארץ. גליה הצטרפה למרפאה לפני כחצי שנה ומאז היא עוזרת בכל ניתוח או פרוצדורה מסובכת המזדמנת לידיה. גליה מגדלת בביתה חתולים בנגליים וחוקרת מחלות תורשתיות שונות בגזעי חתולים.

בוגרת בית ספר לספרות כלבים בקריות שבאיזור חיפה. נשואה לאלכסיי ואמא ל 2 ילדים מקסימים: ויקי בת ה 9 ויוני בן 3 וחצי. אוהבת בעלי חיים אמיתית! עובדת במרפאה וטרינרית מפני שרוצה לעזור לבעלי החיים ובדרך, העבודה מאפשרת לה גם ללטף אותם…בבית מגדלת כלבה בת שנה מגזע: westhigland white terrier בשם "נולה". בנוסף מגדלת רוזה 5 אוגרים…האוס, פורמן, צ'ייס, לינוקס וגנטו.

צור קשר