רפואה וטרינרית

רפואה וטרינרית

אם אימצתם לאחרונה גור קטן, הגעתם בזמן, למקום הנכון. אם יש לכם כלב או חתול, אולי גם וגם, אתם מוזמנים לקרוא את הדברים החשובים שלהלן. יש לכם בבית מכרסם מחמד או כל חיית מחמד אחרת? זה הזמן להכיר רפואה וטרינרית ברמה אחרת. שרותים וטרינרים במרכז הרפואי הווטרינרי חיפה. כאן מקבלים ייעוץ וטרינרי על יד צוות מומחים עתירי ניסיון. לרשותכם ייעוץ וטרינרי 24 שעות, לכל בעיה או צרה. רפואה וטרינרית לרשותכם, במרפאה בראשותו של ד"ר אברהם לבנון הוותיק והמנוסה.
שרותים וטרינרים
כמו אצלנו, בני האדם, גם רפואה וטרינרית במיטבה לא מתחילה ונגמרת כאשר מופיעה מחלה או פציעה. שרותים וטרינרים במיטבם עוזרים לכם, חובבי החיות, לשמור על בריאותה של חיית המחמד שלכם. ייעוץ וטרינרי עבור מי שאימץ בפעם הראשון חתול או כלב מאפשר הענקת תנאים אופטימליים, טיפול, תזונה, חיסונים וטיפוח כללי. וכמובן, אם יש דבר מה דחוף, הצוות עומד לשירותכם עם ייעוץ וטרינרי 24 שעות. ד"ר אברהם לבנון והצוות עומדים לשירותכם במרפאה מאובזרת ומודרנית, רפואה וטרינרית במיטבה.
ייעוץ וטרינרי
מלבד רפואה וטרינרית שנועדה למנוע מחלה, סבל או כאב, שרותים וטרינרים כוללים גם ייעוץ וטרינרי במצבים מגוונים. ייעוץ וטרינרי 24 שעות אם מופיעים סימפטומים לא מוכרים או שלא במקומם. את החתול או הכלב לא מתנהגים כתמול שלשלום. אם חום הגוף עולה או שיש פרכוסים, נפיחות, צליעה או סימני מצוקה אחרים. רפואה וטרינרית לשירותכם, בכל דבר הנחוץ לצורך טיפול בחיות המחמד שלכם, סביב לשעון.
ייעוץ וטרינרי 24 שעות
ד"ר אברהם לבנון סיים את לימודי הווטרינריה לפני שנים. לאורך שנות עבודתו הרבות, הוא מקפיד לא רק להציע רפואה וטרינרית ברמה גבוהה. על מנת להציע שרותים וטרינרים מעולים הוא מקפיד להישאר מעודכן בכל החידושים, לרבות השתלמויות וקריאת ספרות מקצועית. כאשר אתם רוצים לקבל ייעוץ וטרינרי מיטבי, אתם צריכים איש מקצוע שמדבר בגובה העיניים, חם ולבבי וגם אוהב חיות אמיתי. כל הצוות תמיד עומד לרשותכם, במאור פנים, עם ייעוץ וטרינרי 24 שעות ותמיכה בשגרה וגם אם ישנם רגעים לא פשוטים. על מנת להתרשם יותר מה"אני מאמין" של ד"ר אברהם לבנון ושל הצוות, כדי לקבל טיפים, מידע, המלצות, אפשר להתחיל מגלישה באתר. לאחר מכן, אתם מוזמנים להתקשר בכל עניין, דוחק או שגרתי, חיסונים, טיפולים, הקלה על סימפטומים שונים. רפואה וטרינרית במיטבה, ומדוע? כי החיות שלנו הן חלק מהמשפחה.

Share on facebook
Share on google
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest

נשמח לעמוד לרשותכם – צרו קשר ונשוב אליכם בהקדם

דילוג לתוכן