שירות וטרינרי

שירות וטרינרי

על מנת שחיית המחמד שלכם תהיה בריאה וחסונה, יש לדאוג לה לתזונה מתאימה. חשוב כמובן גם החיבה, תשומת הלב והיחס. במקביל, חשוב לא פחות לפנות אל רופא וטרינר בזמן הנכון. שירות וטרינרי נדרש לא רק כאשר חיית המחמד מגלה סימנים של אי שקט או פציעה, חס וחלילה. שירותים וטרינריים נדרשים גם באופן שוטף, כדי למנוע מחלות וכדי לשמור על בריאות תקינה, בכל גיל, מינקות ועד זקנה. רוצים לדעת יותר על שירות וטרינרי חיפה ועל המצבים שבהם חשוב לקחת את חיית המחמד אל שירות וטרינרי מקצועי? הנכם מוזמנים לפנות לד"ר אברהם לבנון, המרכז הרפואי הווטרינרי חיפה.
שירותים וטרינריים
קצרה היריעה מלדבר כאן על כל מה שכלול בתוך שירות וטרינרי לחיות המחמד. אך די בכך אם נציין כי שירותים וטרינריים כוללים למשל חיסונים שבלעדיכם קיים סיכון ניכר להידבקות במחלות קשות. שירות וטרינרי חיפה מבצע למשל חיסונים למחלות כדוגמת כלבת או תולעת הפארק (בקרב כלבים). לחתולים יש צורך בחיסונים כדוגמת החיסון המרובע או המשולש. זוהי דוגמא לחשיבות של שירות וטרינרי שמאפשר לאחר פגישה טיפול וחיסון להעניק ראש שקט מכמה וכמה מחלות (למשל חתלתלת, קליצי וירוס ועוד). אך כמובן, רופא וטרינר עושה גם הרבה יותר מאשר חיסונים שגרתיים, עם כל חשיבותם.
שירות וטרינרי חיפה
למה עוד אחראי שירות וטרינרי? אין ספק כי שירותים וטרינריים נדרשים לכל אלה שרוצים לעקר או לסרס את הכלב החתול, הכלבה או החתולה. ויש עוד, שכן שירות וטרינרי חיפה וכן רופא וטרינר מעניקים טיפול כאשר למשל חיית המחמד בלעה גוף זר, אם החום עלה, אם ישנה פציעה, דימום, כוויה, הרעלה או חבלה. בכל פעם שיש צורך לבדוק אם הכל באמת תקין, כאשר בעל החיים לא מתנהג כתמול שלשלום, הגיע הזמן לפנות אל שירות וטרינרי מקצועי וזמין.
רופא וטרינר
ד"ר אברהם לבנון, שמעניק שירות וטרינרי מזה שנים ידוע ביחסו החם לבעלי החיים ולכל באי המרפאה בכלל. לצד שירותים וטרינריים הניתנים בשעת שגרה, ניתן לפנות גם במצבי חירום, ביום ובלילה. זהו שירות וטרינרי חיפה שמתפקד גם כבית חולים לכל דבר, עם אפשרות לטיפולי שיניים, טיפולים כירורגיים, מענה למחלות של דרכי השתן, העיכול ועוד. בנוסף, זיהוי טפילים, מיקרובים ויתר גורמים מזיקים ולאחר מכן מתן טיפול מתאים. חיפשתם רופא וטרינר? לקבלת שירות וטרינרי מכל הלב, הנכם מוזמנים לפנות לד"ר לבנון והצוות שבראשותו, במרכז הרפואי הווטרינרי חיפה.

Share on facebook
Share on google
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest

נשמח לעמוד לרשותכם – צרו קשר ונשוב אליכם בהקדם

דילוג לתוכן