טיפול בגורים

טיפול בגורים

טיפול בגורים בני חודש

הוספת חבר חדש אל המשפחה זה תמיד תהליך מרגש ומשמח ועל כן נאחל לכם מזל טוב על צירופו למשפחתכם! אך חשוב לשים לב, כי יש לדאוג לרווחתו ולבריאותו החל מהרגע הראשון שהוא בידיכם.טיפול בגורים בני חודש מצריך הקדשת תשומת לב וזמן רב. לכן, כאשר מחליטים לאמץ גור חדש, עולות שאלות רבות אשר עשויות לבלבל רבים. במאמר זה תוכלו לקבל את כל המידע הדרוש והרלוונטי בעבור הגור שלכם, בכדי לשמור על בריאותו והתפתחותו כראוי.

סביבת מחייה נוחה ונקייה בעבור הגור

גורים זקוקים למקום לינה נוח וקבוע, אשר מותאם לגודלם. הפתרון הנגיש ביותר – רכישת מיטה אשר ניתן לרכוש כמעט בכל חנות לציוד בעלי חיים. נהוג לבחור במיקום המיטה היכן שאין תנועה תמידית בבית, וזאת בכדי לאפשר להם לישון שעות רבות. בנוסף, יש להניח ליד המיטה את כלי האוכל והמים של הגור. כמו כן, יש להרחיק חפצים מסוכנים וקטנים מהגורים, היות והם סקרניים ונוטים להכניס לפה כמעט כל דבר. בנוסף, מומלץ להימנע מרחיצת הגור בחודשים הראשונים.

טיפול בגורים

חיסונים חשובים וטיפולים מיוחדים אשר מונעים מחלות

לגורים יש מערכת חיסונית אשר הינה חלשה במיוחד, והיא נבנית בחלוף הזמן. כתוצאה מכך, הם חשופים למחלות רבות אשר עלולות לגרום לנזקים בריאותיים. לפיכך, חשוב לבצע את החיסונים והטיפולים בזמן המתאים והמיועד לכך. חיסונים שנתיים שיש לבצע, הם- חיסון כלבת וחיסון משושה. שימו לב, כי חיסון הכלבת מעוגן בחוק, ועל כן חובה לחסן את הכלב בחיסון זה. כמו כן, ישנם טיפולים שנתיים נוספים אשר נועדו למנוע פרעושים, קרציות, ותולעים.

מזון מיוחד ואיכותי אשר מיועד לגורים

המזון אשר מתאים לגורים הינו מזון יבש. מזון שכזה מכיל חלבונים, שומנים, וויטמינים ופחמימות בכמות מדויקת. מומלץ בטרם בחירת סוג המזון, להתייעץ עם וטרינר לקבלת מידע נוסף, וזאת בכדי לוודא כי החברה שתבחרו הינה מוכרת, והמזון הינו איכותי. כמו כן, על האריזה של המזון בדרך כלל תופיע הדרכה לכמויות המומלצות שיש להעניק לגורים. בנוסף, אם ברצונכם להעניק לגורים צ'ופרים, מומלץ להעניק זאת בצורה מדודה ואיכותית אשר תסייע לתזונתם.

אנו מזמינים אתכם ואת החבר/ה החדש/ה שלכם להצטרף למשפחה שלנו! אצלנו במרכז הרפואי הווטרינרי ד"ר אברהם לבנון, תוכלו לקבל מגוון של שירותים וטיפולים מקצועיים בעבור חיית המחמד שלכם. אנו מחויבים לטפל בבעלי החיים שלכם באמצעות אבחון מהיר של הבעיה, תוך כדי מסירות, נאמנות ומקצועיות רבה. כמו כן, אנו מספקים לכם ליווי צמוד ומפוקח לכל אורך תהליך הטיפול, ומעניקים לכם הדרכה והסברים גם לאחר שהטיפול הסתיים. אנו שמחים להזמין אתכם עוד היום להתרשם באתר שלנו ולקבל את כל המידע הרלוונטי שאתם זקוקים לו, וכמובן לכל שאלה אנו זמינים לסייע לכם באהבה רבה.

אודות

Share on facebook
Share on google
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest

נשמח לעמוד לרשותכם – צרו קשר ונשוב אליכם בהקדם

דילוג לתוכן