חיסון משושה לכלב בוגר

חיסון משושה לכלב בוגר

חיסון משושה

הכלב הוא חברו הטוב ביותר של האדם, גם האדם הוא חברו של הכלב ביקור במרפאה מיועד כדי לבדוק את הגור או הכלב הבוגר, לאבחן מחלות מולדות, לייעץ על בעיות התנהגותיות, אילוף, לבדוק את השיניים והחניכיים ,לבדוק מחלות תורשתיות ולצורך מעקב אחרי מחלות כרוניות.

למידע נוסף לחצו כאן

ללא הבית החם וללא הטיפול הרפואי להם זוכים הכלבים שלנו, הייתה תוחלת החיים שלהם מתקצרת לפחות בחצי. ואכן, כחברים טובים לכלב שלכם אתם רוצים לעשות למענו את כל מה שצריך כדי שיוכל ליהנות מחיים נעימים ובריאים ואחד הדברים החשובים שעליכם להעניק לכלב שלכם כבר מהיותו גור ולפחות בהיבט הרפואי, הוא חיסון משושה.

חיסון משושה מה זה?

ובכן, חיסון משושה לכלב הוא חיסון שמיועד להגן על הכלב מפני 6 מחלות נגיפיות וזיהומיות קשות, שכלבים בטבע יכולים בקלות להידבק בהן לאור אורח החיים הרחרחני והפעלתן שלהם. חיסון משושה לכלבים ניתן בחלון הזמן שבין גיל 8 שבועות ועד 15 שבועות. במהלך 8 השבועות הראשונים מקבל הגור את הנוגדנים דרך חלב האם שהוא יונק. החל מגיל 8 אחראי הכלב לייצר את הנוגדנים שלו בעצמו ואז נפגעת רמת ההגנה הטבעית שלו למחלות אלו וזה בדיוק הזמן מבחינתכם להתחיל לברר כמה עולה חיסון משושה. בכל מה שקשור לנושא של חיסון משושה מחיר החיסון כולל הביקור הוא בעלות של סביב 190 ₪, אבל מה שחשוב יותר הוא להבין את חשיבות החיסון ואת ההכרח להעניק אותו לכלב בזמן ועל פי המלצות הווטרינר.

 

חיסון משושה לכלב בוגר

מהן שש המחלות שמפניהן מגן החיסון?

ובכן, חיסון משושה לגורים הוא חיסון שניתן בשלוש זריקות עוקבות במרווח של שלושה עד ארבעה שבועות בין זריקת משושה לכלב למשניה. החזרה על החיסון שלוש פעמים עוקבות נועדה להגביר את רמת הנוגדנים בדם עד לרמה שתעניק לכלב הגנה מלאה ותייצר אצלו גם זיכרון חיסוני לעתיד. שש המחלות מפניהן מגן החיסון הן מחלות נגיפיות וזיהומיות ואלו הן:

  • פרוו
  • כלבלבת
  • דלקת כבד נגיפית
  • עכברת סוג I
  • עכברת סוג II
  • פאראינפלואנזה

חלק מן המחלות הללו נחשבות לקטלניות וחלקן גם יכולות להדביק בני אדם ובכל מקרה מדובר במחלות קשות איתן יודע להתמודד חיסון משושה גורים ומכאן גם החשיבות להעניק אותו לכלב בזמן.

כל כמה זמן צריך לתת את החיסון ומהי עלות חיסון משושה?

חיסון משושה כלבים הוא חיסון שיש להעניק לכלב בהיותו גור אך חשוב להמשיך ולהעניק לו זריקה שנתית בכל שנה. החזרה על החיסון נועדה להבטיח רמה נאותה של נוגדנים בדמו של הכלב על מנת להבטיח הגנה מלאה מפני המחלות הקשות שפירטנו לעיל. זה בדיוק הזמן בו מתחילות להציף את ראשכם שאלות על מחיר חיסון משושה, כמה עולה חיסון משושה לגור ומהי עלות חיסון משושה לכלב? ובכן, אחרי שהסברנו את חשיבותו של חיסון משושה לכלב מחיר הוא לא עניין שצריך להעניק לכם. במקרה של חיסון משושה לכלבים מחיר החיסון לא אמור לעבור את 200 השקלים בבתי חולים וטרינריים ואולי מעט יותר אצל וטרינרים פרטיים.

מחיר חיסון משושה לכלב יכול להשתנות מווטרינר לווטרינר, בדרך כלל בהתאם לרמת המחירים הנהוגה אצל כל וטרינר. יחד עם זאת, מחיר חיסון משושה לכלבים לא יכול להוות שיקול בכורח לבצע אותו. משושה חיסון הוא חיסון סופר חשוב שכל כלב מבוית חייב לקבל ללא שום קשר לעלות החיסון. יחד עם זאת, אם אתם בעלים אחראים ומעוניינים לחסן את הכלב שלכם על בסיס שנתי באותו חיסון משושה לגורים מחיר הוא בהחלט נושא שיכול להטריד ולכן כדאי למצוא וטרינר שגם יודע להסביר לכם מה זה חיסון משושה וגם מבין שבמקרה של חיסון משושה עלות היא לא רק עניין כלכלי אלא גם עניין רפואי וישנם בהחלט וטרינרים כאלה.

במרכז הרפואי הוטרינרי חיפה בניהולו של ד"ר אברהם לבנון, תוכלו להעניק לכלב שלכם את כל הטיפולים הרפואיים להם הוא זקוק על מנת ליהנות מחיים בריאים, פעלתניים ונעימים. בכלל זה, אצל ד"ר אברהם לבנון תוכלו להיעזר בשירותי חיסון משושה לכלב בוגר או גור, ליהנות ממחירים אטרקטיביים מאוד שיאפשרו לכם לבצע את החיסון בכל שנה מבלי לחשוב על הכסף וכמובן, להיות בטוחים שהכלב שלכם מקבל את הטיפול הטוב ביותר מידי צוות של וטרינרים מסורים, מקצועיים וסופר אכפתיים. רוצים להזמין תור לקבלת חיסון משושה? התקשרו עוד היום 04 8229561 ונשמח לענות על כל שאלותיכם בנושא.

Share on facebook
Share on google
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest

נשמח לעמוד לרשותכם – צרו קשר ונשוב אליכם בהקדם

דילוג לתוכן