בית חולים לחיות 24 שעות

בית חולים לחיות 24 שעות

ברוב ימות השנה חיות המחמד שלנו זקוקות מדי פעם לחיסונים, לטיפולים שונים עקב מחלה או לבדיקות שגרתיות. בדרך כלל המפגש עם הווטרינר מתרחש מספר פעמים של שנה בו הוא עוקב אחר בריאותה של חיית המחמד ומעניק אבחון, טיפול והסברים לגבי הטיפול השוטף.

למידע נוסף לחצו כאן

מה עושים במקרה חירום? האם יש מקום שפתוח 24 שעות לחיות?

ד"ר אברהם לבנון, בית חולים וטרינרי חיפה – מגיש עזרה רפואית לכל סוגי מצבי החירום הווטרינרים (טיפול בהרעלת כלבים וחתולים, מקרים של תאונת דרכים ודריסת בע"ח, מתן סיוע והדרכה בהמלטות, הכשות נחשים ועקרבים, נשיכות של בע"ח אחרים, פציעות עיניים ועוד).

בית חולים לחיות 24 שעות מצויד במכשירים מתקדמים להצלת חיים וטיפול בפציעות חמורות, כמו כן אנו מקבלים תמיכה מרופאים מומחים בתחומים שונים (נאורולוגיה, אורתופדיה, רופאי עיניים וכו'). למרפאה שלנו יש קשרים עם מספר רב של רופאים מומחים המייעצים לנו ומעניקים חוות דעת שנייה במקרים המצריכים דעה נוספת. ע"י פנייה לגרום מקצועי נוסף אין צורך לפנות לגורמים נוספים בכדי לקבל אבחון נוסף, אנו מעניקים טיפול הוליסטי שנותן פתרון מלא לכל בעיה בריאותית שמתעוררת ומצריכה תשובה מדויקת ומקצועית.

בית חולים לחיות 24 שעות

במידה וחיית המחמד שלכם נקלעה למצב חירום, אין צורך להסס או להתלבט למי להתקשר, אנחנו זמינים עבורכם 24/7 ונעניק את הטיפול המקצועי והמסור ביותר. לפעמים שיחת טלפון לווטרינר התורן תוכל לפתור את הבעיה ולהעניק לכם שקט נפשי. ע"י תיאור המקרה ניתן פעמים רבות לאבחן את הבעיה באמצעות הטלפון ולא לחכות עד לשעות הפתיחה של המרפאה.

פעמים רבות פנייה מיידית לווטרינר, קבלת המחיות ומתן פעולה ראשונית נכונה הניתנת בו ברגעים הקריטיים עשויה לשפר באופן ניכר את הסיכויים להצלתו ולאחר מכן החלמתו המהירה של חיית המחמד שלכם.

הווטרינרים העובדים במרפאה של ד"ר לבנון הם בעלי ניסיון עצום בתחום של רפואת חירום, ונתקלו במאות מקרים בהם היה צורך במתן והגשת עזרה ראשונה באופן מיידי. אנו ערוכים לטיפול חירום בכל שעות היום והלילה, כולל בסופי שבוע וחגים, מספר החירום שלנו מאויש ע"י אחד מאנשי הצוות במשך 24 שעות ביממה. וערוכים לתת טיפול באמצעות מכשור וטרינרי מתקדם המאפשר אבחון מהיר וטיפול מדויק ומקצועי.

אנו כאן תמיד בשבילכם! במצב חירום אל תהססו להתקשר אלינו לקבלת סיוע והדרכה באופן מיידי! מספר החירום שלנו הוא: 0524-739-482.

אם אתם מרגישים שחית המחמד שלכם היא חלק בלתי נפרד מהמשפחה שלכם ומעוניינים להעניק לה את הטיפול המסור והטוב ביותר, המרכז הרפואי הווטרינרי ד"ר אברהם לבנון הוא הכתובת הנכונה בשבילכם. במרכז הווטרינרי שלנו עובדים רופאים מומחים מתחומים שונים: נאורולוגיה, רפואת עיניים, מומחים להפרעות התנהגות, אורתופדיה, רפואה משלימה ודיקור סיני. אם ברצונכם לשמוע עוד על מרפאת כלבים 24 שעות, נשמח אם תצרו איתנו קשר בטלפון:  04-8232705, 04-8232705, או צרו קשר כאן.

Share on facebook
Share on google
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest

נשמח לעמוד לרשותכם – צרו קשר ונשוב אליכם בהקדם

דילוג לתוכן